CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUR

Všechny produkty       Doplňky stravy       Kosmetika
Homocystein Imunita Srdce, cévy Pokožka, vlasy Dlouhověkost Zrak Trávení Nervový systém Klouby Spánek Zuby

Enzymy Vitality

V našem těle je přes 3.000 různých enzymů a každý z nich má svou úlohu. Společně zajišťují chod životních procesů, přeměn a mechanismů.(denní dávka od 9,71 Kč)

Cena: 680 Kč

  Nad 2 700 Kč
doprava zdarma


  vyprodáno

Sdílet na FacebookuEnzymy přijímáme jen v živé kvalitní stravě, neexistují ve vařené, mražené ani sušené. A když se jich takto zbavíme, musíme si pracně vytvořit ty samé. Ubereme si tak spoustu důležitých vitamínů a minerálů, se kterými naše tělo počítá někde jinde.
Enzymy štěpí, urychlují, zpomalují, aktivují, deaktivují…

Lipáza štěpí tuky, amyláza škroby, celuláza vlákniny, legumáza luštěniny, laktáza mléčné cukry a bílkoviny štěpí proteázy. Nedostatek enzymů postupně způsobuje narušení veškerých životních funkcí - trávení, dýchání a pohyb. Je tedy zřejmé, že jejich vysokou hladinu si musíme udržovat od kolébky až po hrob.

Enzymy pro trávení bílkovin: bromelain (z ananasu), papain (z papayi), proteáza (neutrální), proteáza (vysoké pH), peptidáza, proteáza (nízké pH), serrapeptáza.

Enzymy pro trávení sacharidů: amyláza, laktáza, invertáza, xylanáza, alfa - galaktosidáza, maltáza, glukoamyláza, fytáza.

Enzymy pro trávení tuků: lipáza.


A proto si dejte něco syrového a zeleného a bio nebo kvašeného (k tomu ostatnímu) na talíř, pusťte si hudbu a pomalu důkladně žvýkejte, aby se enzymy z potravy dobře promísily s těmi ze slin. A k tomu můžete přidat naše Enzymy Vitality v kapslích. 

Život je řízené vzájemné působení všech procesů, které vykonávají enzymy.

Doporučené dávkování:
2 tobolky denně vždy minimálně 30 minut před jídlem a zapít dostatečným množstvím vody.

Kolik kapslí je v jednom balení?
70 ks. Toto balení vystačí na 1 měsíc základního preventivního dávkování.

Složení: viz etiketa

Podmínky skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě do 25°C.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: uvedeny na obalu.

Upozornění:
Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy by užívání měly konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku.

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše