CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUR

Všechny produkty       Doplňky stravy       Kosmetika
Homocystein Imunita Srdce, cévy Pokožka, vlasy Dlouhověkost Zrak Trávení Nervový systém Klouby Spánek Zuby

Prebio Vitality

Prášková směs na přípravu nápoje Prebio Vitality (multivláknina) kombinuje tři druhy vlákniny: psyllium, inulin (čekanková vláknina) a pektin. Nápoji dává jemnou kyselou chuť prášek z baobabu plný vitamínu C. Prebio Vitality má svěží a příjemnou chuť.Cena: 620 Kč

Kusů
  Nad 2 700 Kč
doprava zdarma


  skladem
(Expedujeme do 24 hodin)

Sdílet na FacebookuDenní příjem vlákniny je důležitý pro zdraví střev. 

Psyllium je rozpustná vláknina obsažená ve slupkách psyllia může pomoci snížit hladinu cholesterolu. Psyllium může pomoci zmírnit zácpu i průjem a používá se při léčbě syndromu dráždivého tračníku, hemoroidů a dalších střevních potíží. Psyllium se také používá k regulaci hladiny cukru v krvi u lidí s cukrovkou.

Inulin vykazuje vynikající zdravotní účinky při regulaci metabolismu lipidů, hubnutí, snižování hladiny cukru v krvi, potlačování rozvoje zánětlivých faktorů, snižování rizika rakoviny tlustého střeva, zlepšování vstřebávání minerálů, zlepšování zácpy a zmírňování deprese.

Pektin je jedinečná vláknina, která se nachází v ovoci a zelenině. Je to rozpustná vláknina známá jako polysacharid, což je dlouhý řetězec nestravitelných cukrů.Po požití želíruje v trávicím traktu, což je funkce, která přináší řadu zdraví prospěšných účinků.

L-Glutamin je aminokyselina, která podporuje funkce střev i celkové trávicí procesy.

Baobab je bohatý na vitamin C, další antioxidanty a polyfenoly, které snižují oxidační stres, chrání buňky před poškozením a omezují záněty v těle. Vitamin C udržuje imunitní systém silný a podporuje obranu organismu proti virům, infekcím, nemocem a dalším onemocněním.

Doporučené dávkování:

2x denně 2 čajové lžičky, min. 150 ml neperlivé vody. Denní dávka 11 g (4 vrchovaté čajové lžičky)

Návod na přípravu: dvě čajové lžičky prášku přidejte do neperlivé vody, zamíchejte a vypijte. Pro dokonalejší rozpuštění můžete zamíchat, nechat odstát 3 minuty, poté znovu zamíchat a vypít.

Složení:
 fruktooligosacharidy, čekanková vláknina - inulin, psylium, L - Glutamin, baobab prášek, pektin.

Podmínky skladování: Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a teplotě 25°C. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: uvedeny na obalu

Hmotnost obsahu 330 g

Upozornění:
Neužívat při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není vhodný pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dodržujte zdravý životní styl.

Doplňující informace:
Tento produkt je registrovaný (notifikovaný) jako doplněk stravy.
Výrobek je vyráběn moderními technologickými postupy a to v certifikovaných provozech, které podléhají standardům ISO 9001:2000, 14001.

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.
Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše