CZK /EUR
Vzdělávací webináře I Vitality klub I Registrace I Přihlášení  CZK /EUR
Nízký homocystein Imunita Srdce a cévy Pokožka, vlasy a nehty Dlouhověkost Zrak Trávení Nervový systém Na klouby Kosmetika

Beauty Drink (10 000 mg kolagenu)

Speciální formule 30 vědecky ověřených látek pro podporu růstu a zdraví vlasů, nehtů a pleti. Jedná se o jediný produkt svého druhu na našem trhu! A nejedná se jen čistě o kolagenový nápoj.
 Cena: 850 Kč

  dočasně nedostupné

Sdílet na Facebooku
Fotogalerie

 Beauty Drink
 Beauty Drink
 Beauty DrinkSpeciální formule 30 vědecky ověřených látek pro podporu růstu a zdraví vlasů, nehtů a pleti. Jedná se o jediný produkt svého druhu na našem trhu! A nejedná se jen čistě o kolagenový nápoj. WETYZO Beauty drink s kolagenem, elastinem obsahuje širokou škálu vitamínů minerálů, extraktů bylin a nutrientů, které přispívají k podpoře růstu vlasů, nehtů a pružnosti pokožky.


Víte, v čem je Wetyzo Collagen jedinečný?

Tajemství spočívá v kombinaci kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu. O kolagenu jste pravděpodobně už slyšeli, ale co je elastin – a proč je tak důležitý?

Elastin je jedním z nejelastičtějších a nejhojnějších proteinů v těle, který dává pokožce schopnost napínat se a opět se stáhnout. Věřte či ne, ve skutečnosti je elastin asi tisíckrát pružnější než kolagen!


Wetyzo Beauty Drink Kolagen

Jedná se o speciálně navržený beauty nápoj s obsahem 10.000 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného rybího a hovězího kolagenu, elastinu, kyseliny hyaluronové a vitamínu C s dalšími 27 účinnými látkami. Ty nám ve své vyvážené kombinaci přispívá k normální funkci pokožky, nehtů a vlasů.

Kolagen a elastin jsou dva naprosto klíčové prvky, které hrají zásadní roli v kráse a zdraví vaší pokožky. Dodávají jí pevnost, pružnost a odolnost.
bd_plet
Pleť
bd_vlasy
Vlasy
bd_nehty
Nehty
bd_latky
33 účinných látek
bd_2v1
2v1 pro vaše nehty, vlasy a pleť
bd_priroda
Léčivá síla přírody
 Co je to kolagen?


Jedná se o jednu z řady bílkovin, které se hojně vyskytují v lidském těle. Až do dvaceti let ho máme v těle tak akorát, proto máme vypnutou kůži na tvářích, neštěpí se nám vlasy, nelámou nehty a nebolí nás klouby.

Postupně ale přirozená tvorba kolagenu v lidském těle klesá a je potřeba se po něm poohlížet jinde. Tělo ho může získat stravou nebo doplňky stravy.

 

Co jsou vitamíny a minerály?


Vitamíny a minerály jsou mikroživiny vyžadované tělem k provádění řady normálních funkcí. Tyto mikroživiny se však v našem těle nevyrábí a musí být odvozeny z potravy, kterou jíme. Každý vitamín nebo minerál zastává v těle jedinečnou funkci.

Například: Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky, zinek a selen podporují udržování normálního stavu vlasů a nehtů, měď pomáhá udržovat normální pigmentaci pokožky a vlasů.

Vitaminy A, B2 a niacin přispívají k udržování normálního stavu pokožky, biotin podporuje udržení normálního stavu pokožky a vlasů, hyaluronát sodný je nezbytnou součástí pojivových tkání včetně pokožky.Doporučené
 denní dávkování:

Obsah prášku (asi 4 čajové lžičky) rozmíchejte ve sklenici vody (2-4 dcl) a vypijte. Užívejte 1 x denně, kdykoliv během dne.

 

Složení:

Hydrolyzovaný kolagen, MSM (methylsulfonylmethan), Hydrolyzovaný keratin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, vitamín C (kyselina L-askorbová), L-cystein báze, L-methionin, L-tyrosin, aroma, kopřiva extrakt 2% křemíku, Astaxanthin, Saw palmetto extr. kyanokobalamin, Hyaluronan sodný, přeslička rolní extrakt 10% křemíku, inositol, glukonát železnatý, glukonát zinečnatý, pantothenát vápenatý, para-amino-benzoová kyselina, glukonát manganatý, niacin, pyridoxin-hydrochlorid, L-seleno-methionin, glukonát měďnatý, retinyl-acetát, cholekalciferol, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, biotin.

Na stránkách používáme soubory cookies. Ty nezbytné jsou nutné pro provoz stránek, statistické sbírají anonymní data pro analyzýzu návštěvnosti a marketingové umožní například následné hodnocení nákupu, případně zobrazení relevantní reklamy.

Veškerá data se sbírají a používají anonymně a není možné je spojit s konkrétní osobou.

Nastavení Odmítnout vše Přijmout vše

zavřít
Uložit nastavení
Odmítnout vše
Přijmout vše